Hotel Mariánské Lázně Zlatá Koruna
Hotel Zlatá Koruna ubytování Mariánské Lázně Aktuální počasí skoro zataženo
Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s
 

Hotel Zlatá Koruna / Mariánské Lázně

Lázeňský hotel Zlatá Koruna je ideální ubytování v samotném srdci Mariánských Lázní. Dvanáct nově rekonstruovaných pokojů se nachází na jednom z nepůvabnějších míst v historickém centru 100 metrů od Hlavní kolonády se Zpívající fontánou.

Hotel Zlatá Koruna sousedí s Městským muzeem na Goethově náměstí. Muzeum se nalézá v nejstarším domě Mariánskolázeňského centra postaveném v roce 1818. V domě byl mimo jiné hostem i Johann Wolfgang Goethe při jednom ze svých pobytů. Rodinný ráz hotelu zajistí klidný pobyt plný relaxace a je vhodný i pro ty nejmenší, vítáni jsou i domácí mazlíčci.

Ubytování:
Slunné dvoulůžkové pokoje s možností ubytování 1-3 osob jsou standardně vybaveny, s vlastním WC a sprchou.

Apartmet pro 1-5 osob disponují navíc plně vybavenou kuchyňku. Pro hotelové hosty je k dispozici vlastní parkoviště.

K dispozici jsou na objednání masáže, kosmetika, pedikúra. Plus další služby pro zpříjemnění pobytu hostů Mariánských Lázní.

Gastronomie:
Hosté hotelu Zlatá Koruna mohou využívat vlastní vybavenou kuchyňku která se nachází na každém apartmánu.

V okolí hotelu Zlatá Koruna se nachází mnoho restaurací, barů a hospůdek, které hostům nabídnou příjemné posezení a kvalitní českou a mezinárodní kuchyni.

Okolí:
Mariánské Lázně leží na úpatí Chráněné krajinné oblasti Slavkovský les. CHKO Slavkovský les skýtá ideální terén pro turistiku a cyklistiku v létě a běžecké trasy v zimě.

To vše umožní strávit čas v nádherném prostředí, které je stvořené na krásné klidné procházky i jiné kulturní vyžití. Možnost zajistit sportovní aktivity jako je turistika, golf, půjčovna kol a lyžování.

K dispozici jsou na objednání masáže, kosmetika, pedikúra. Atraktivní poloha hotelu nabízí komfortní a dostupné ubytování pro hosty především s individuální či příspěvkovou lázeňskou léčbou.
Hotel Mariánské Lázně Zlatá Koruna - K hotelu přísluší parkovištěHotel Mariánské Lázně Zlatá Koruna - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Mariánské Lázně Zlatá Koruna -  je k dispozici připojení na internetHotel Mariánské Lázně Zlatá Koruna - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Mariánské Lázně Zlatá Koruna - přijímá kreditní karty VISAHotel Mariánské Lázně Zlatá Koruna - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Mariánské Lázně Zlatá Koruna - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Mariánské Lázně Zlatá Koruna - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Mariánské Lázně Zlatá Koruna - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Mariánské Lázně Zlatá Koruna - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Mariánské Lázně Zlatá Koruna - na pokojích je telefon
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento hotel? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Cheb

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com